Визначено переможців

Визначено переможців
 

Номінація «Українська мова і література»

Шеремета Віта Валеріївна, учитель української мови та літератури Кременецького НВК «Гімназія – ЗОШ І ст.»

Шпак Наталія Василівна, учитель української мови та літератури Сосулівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Чортківської районної ради

Кольба Галина Ярославівна, учитель української мови та літератури Бучацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

Петрокушин Руслана Володимирівна, учитель української мови та літератури Тернопільської загальноосвітньої школи №16

Романюк Оксана Леонтіївна, учитель української мови та літератури Андрушівського навчально-виховного комплексу “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад”


Номінація «Німецька мова»

Проценко Марія Василівна, учитель німецької мови Цеценівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»

Андрущук Ольга Олексіївна, учитель німецької мови Кременецької загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2

Шеремета Ольга Любомирівна, учитель німецької мови Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів

Ятчук Марія Андріївна, учитель німецької мови гімназії «Гармонія» структурного підрозділу Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола

Озерянська Алла Павлівна, учитель німецької мови, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК «Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

Номінація «Фізична культура»

Іванюк Тетяна Василівна, учитель фізичної культури Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів

Нагловач Оксана Богданівна, учитель фізичної культури Підгаєцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Лахманюк Сергій Володимирович, учитель фізичної культури Передмірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Борсуківської сільської ради Лановецького району

Ковальський Юрій Володимирович, учитель фізичної культури Шумського навчально-виховного комплексу “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - гімназія”

Булич Лілія Романівна, учитель фізичної культури Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3

 

Номінація «Фізика»

Боднар Назар Іванович, учитель фізики Синьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Семанюк Сергій Іванович, учитель фізики Якимівської філії Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лановецької районної ради

Муляр Борис Іванович, учитель фізики Підволочиської гімназії імені Івана Франка

Дворський Віктор Дмитрович, учитель фізики Бережанської загальоноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

Бойко Наталія Зеновіївна, учитель фізики Тернопільського технічного ліцею

Вітаємо переможців і бажаємо успіху у наступному турі

Протоколи можна переглянути тут