Переможці

Протоколи заочного (відбіркового) туру обласного етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року»

ПРОТОКОЛ № 4 у номінації «Українська мова і література» від 10 січня  2018 року

ПРОТОКОЛ № 4 в номінації «Німецька мова» від 27 грудня 2017 року

ПРОТОКОЛ № 5 в номінації «Німецька мова» від 09 січня 2018 року

ПРОТОКОЛ № 6 в номінації «Німецька мова» від 10 січня 2018 року

ПРОТОКОЛ № 4 в номінації «Фізика» від 10 січня 2018 року

ПРОТОКОЛ № 4  в номінації «Фізична культура» від 10 січня 2018 року

 

Номінація «Українська мова і література»

 


Шеремета Віта Валеріївна, учитель української мови та літератури Кременецького НВК «Гімназія – ЗОШ І ст.»
Матеріали, подані на Конкурс

 


Шпак Наталія Василівна
, учитель української мови та літератури Сосулівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Чортківської районної ради
Матеріали, подані на Конкурс

 


Кольба Галина Ярославівна
, учитель української мови та літератури Бучацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2
Матеріали, подані на Конкурс

 


Петрокушин Руслана Володимирівна
, учитель української мови та літератури Тернопільської загальноосвітньої школи №16
Матеріали, подані на Конкурс

 


Романюк Оксана Леонтіївна
, учитель української мови та літератури Андрушівського навчально-виховного комплексу “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад”
Матеріали, подані на Конкурс


Номінація «Німецька мова»

 


Проценко Марія Василівна
, учитель німецької мови Цеценівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»
Матеріали, подані на Конкурс

 


Андрущук Ольга Олексіївна
, учитель німецької мови Кременецької загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2
Матеріали, подані на Конкурс

 


Шеремета Ольга Любомирівна
, учитель німецької мови Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів
Матеріали, подані на Конкурс

 


Ятчук Марія Андріївна
, учитель німецької мови гімназії «Гармонія» структурного підрозділу Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола
Матеріали, подані на Конкурс

 


Озерянська Алла Павлівна
, учитель німецької мови, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК «Мишковицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»
Матеріали, подані на Конкурс



Номінація «Фізична культура»


Іванюк Тетяна Василівна
, учитель фізичної культури Кременецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів
Матеріали, подані на Конкурс

 

 
Нагловач Оксана Богданівна, учитель фізичної культури Підгаєцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Матеріали, подані на Конкурс

 


Лахманюк Сергій Володимирович
, учитель фізичної культури Передмірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Борсуківської сільської ради Лановецького району
Матеріали, подані на Конкурс

 


Ковальський Юрій Володимирович
, учитель фізичної культури Шумського навчально-виховного комплексу “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - гімназія”
Матеріали, подані на Конкурс

 


Булич Лілія Романівна
, учитель фізичної культури Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3
Матеріали, подані на Конкурс

 

Номінація «Фізика»


Боднар Назар Іванович
, учитель фізики Синьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Матеріали, подані на Конкурс

 

Семанюк Сергій Іванович, учитель фізики Якимівської філії Лановецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лановецької районної ради
Матеріали, подані на Конкурс

 


Муляр Борис Іванович
, учитель фізики Підволочиської гімназії імені Івана Франка
Матеріали, подані на Конкурс

 


Дворський Віктор Дмитрович
, учитель фізики Бережанської загальоноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2
Матеріали, подані на Конкурс

 


Бойко Наталія Зеновіївна
, учитель фізики Тернопільського технічного ліцею
Матеріали, подані на Конкурс